O nás

Historie

Společnost byla založena v roce 1998 současným jednatelem panem Vladimírem Stolzem. Mimo jiné aktivity společnost působila v oboru prodej náhradních dílů pro osobní a dodávkové automobily, jejich montáží, servisem, instalací zabezpečovacích zařízení nebo dovozem ojetých vozidel ze zahraničí.

V roce 2008 došlo k transformaci společnosti, a to z důvodu zmenšení objemu aktivit a specializace na oblast problematiky užití stlačeného zemního plynu v dopravě.

Profil

CNG Company s.r.o. se specializuje na obchod s osobními, dodávkovými nebo nákladními automobily, jejichž motory jsou výrobci vyvinuty prioritně na spalování stlačeného zemního plynu (CNG) nebo bioMETANU (bioCNG). Interiér těchto vozidel ani zavazadlový prostor není žádným způsobem omezen (nejde o tzv. přestavby). V současné chvíli jsme jedinou společností v České republice, která má v portfoliu nová vozidla všech značek dostupných v ČR, které nabízejí OEM automobily s pohonem na CNG (Fiat, Ford, Iveco, Mercedes-Benz, Opel, Volkswagen). Díky ucelené obchodní politice dokážeme reagovat na naprostou většinu potřeb zákazníků, z tohoto důvodu jsme sortiment rozšířili o nabídku domácích/firemních plnících stanic/zařízení, ojetá originální vozidla s pohonem na CNG a další doplňky související s provozem CNG vozidel.

Naše vize a filozofie

  • nabídnout klientovi –  komplexní  řešení výhod CNG jako ekonomické a ekologické  pohonné hmoty
  • podílet se na rozvoji užití zemního plynu v dopravě
  • prosadit výraznější zvýhodnění  uživatelů eko­logických vozidel
  • přiblížit veřejnosti možnosti využití zemního plynu nejen jako ekologického, ale ekonomického paliva blízké  budoucnosti.

Podpora prodeje CNG vozidel

V České republice je v současnosti řídká síť veřejných plnících stanic stlačeného zemního plynu (CNG). S ohledem na potřeby klientů reagujeme rozšířením naší nabídky o domácí/firemní plnící stanice a zařízení. Spolupracujeme s italským výrobcem kompresorů zn. Gastecnica Coltri s.p.a. a s českým výrobcem plniček CNG – MOTOR JIKOV Strojírenská, a.s. Ve spolupráci s firmou BONETT, a.s., připravujeme výstavbu veřejné plnící stanice „Žebrák“, která bude umístěna na trase mezi městy Praha a Plzeň (dálnice D5 – exit 34). V areálu této stanice bude vybudováno zázemí pro provoz autobazaru ojetých vozidel s pohonem na CNG a servis pro originální vozidla CNG všech značek.

Aktuality

05.01.2018 Pozvánka na konferenci CNG

11. ročník mezinárodní konference Perspektivy rozvoje a využití CNG/LNG v dopravě se bude konat 20.2.2018 v Praze.

Přihlášení


01.09.2017 NOVÝ MOTOR VW 1.0 TGI

Nový tříválec spalující stlačený zemní plyn je primárně určen pro malá auta VW Group. Potvrzen je pro Seat Ibiza i nový Volkswagen Polo.


21.04.2014 DOVOZ ze zahraničí NA PŘÁNÍ

ZDARMA profi služby při realizaci dovozu


08.08.2012 CNG STANICE V ŽEBRÁKU - OTEVŘENÍ

PROVOZ NONSTOP


22.02.2014 Octavia CNG

Škoda Octavia G-Tec


Chceš být IN? Tankuj zemní plyn!

Copyright © 2007 – 2017 CNG Company s.r.o., Hředle 81, 267 51 Zdice, e-mail: info@cngcompany.cz