Iveco Daily 3.0 HPI CNG

Iveco Daily 3.O HPI (CNG)

Daily CNG nabízí nejširší řadu na dnešním trhu díky maximální dostupné délce a široké škále modelů. Všechny dostupné modely je již dnes možno objednávat jak s mechanickou, tak i s automatickou převodovkou Agile.

Vozidla Daily CNG jsou vybavena zážehovými přeplňovanými motory s mezichladičem stlačeného vzduchu a vícebodovým vstřikováním BOSCH.

Motory F1C CNG o objemu 3,0 litrů mají výkon 100 kW(136 koní) při 2730–3500 ot/min. Krouticí moment 350 Nm při 1500–2730 ot./min. Jsou ideální pro rozvoz zboží v městských a příměstských oblastech. Spojují v sobě přizpůsobivost, vynikající výkon a nízkou spotřebu paliva.

Ambicí každého dobrosrdečného chlapíka je zápas, čistý, statečný zápas – a výhra. Iveco Daily má vždy odpověď, je připravena vyplnit všechny zákaznické požadavky profesionálně. Zcela novým modelem je 7 t podvozek s kabinou – varianta, která nabízí skvělé řešení pro každého, kdo hledá v segmentu rychlých rozvážkových středně těžkých vozidel spolehlivého partnera. Rozsáhlá nabídka verzí karosování (furgon, jednokabina, dvoukabina pro posádku, minibus a kombi) pokrývá všechny možné požadavky. Celková hmotnost od 2,8 t do 7 t.

Nákladový prostor u verze furgon od 7 m3 do 17 m3. A to budete ještě překvapeni možnostmi výběru motorů, rozvorů náprav, délek nákladového prostoru, výšek vozidla a převodových poměrů hnací nápravy. Celá nabídka je dále ještě rozšířena opravdu užitečným volitelným příslušenstvím, včetně vzduchového odpružení a elektronicky automatizované převodovky Agile.

ECODAILY je nejmodernější součástí modelové řady, nabízející splnění všech nesnadných úkolů vašeho podnikání s ohledem na zachování životního prostředí. Nový, super-ekologický, EEV motor CNG je optimalizovaný pro spalování metanu. Emise tohotomotoru jsou hluboko pod povolenými limity dle standardů EEV, na tak nízké úrovni, se kterou by mohl počítat návrh emisních specifikací Euro 6.

Technické listy

Ke stažení:

Aktuality

01.09.2017 NOVÝ MOTOR VW 1.0 TGI

Nový tříválec spalující stlačený zemní plyn je primárně určen pro malá auta VW Group. Potvrzen je pro Seat Ibiza i nový Volkswagen Polo.


21.04.2014 DOVOZ ze zahraničí NA PŘÁNÍ

ZDARMA profi služby při realizaci dovozu


08.08.2012 CNG STANICE V ŽEBRÁKU - OTEVŘENÍ

PROVOZ NONSTOP


22.02.2014 Octavia CNG

Škoda Octavia G-Tec


Chceš být IN? Tankuj zemní plyn!

Copyright © 2007 – 2017 CNG Company s.r.o., Hředle 81, 267 51 Zdice, e-mail: info@cngcompany.cz